این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کرونا24 کاملا محفوظ می باشد

کرونا24 / محصولات / گیفت عروس / گیفت عروسی (کبوتران عاشق)
گیفت عروسی  (کبوتران عاشق)

گیفت عروسی (کبوتران عاشق)

کبوتران عاشق

برند : کرونا
6,000 تومان
به این محصول علاقه مندم
امتیاز 0 از 0 رای
محصولات مشابه

همه ما اسکناس های ده تومانی و بیست تومانی که مدل بادبزن درست کرده بودند و بر سر عروس و داماد میریختند را به یاد داریم. حتی ممکن است یکی دو مدل از آن ها هم در گوشه و کنار صندوق های نوستالژی خاطراتمان پنهان کرده باشیم و هر بار که بهشان نگاه میکنیم حلاوت و شیرینی آن جشن ازدواج که در کودکی یا نوجوانی شرکت کرده بودیم را به یاد می آوریم.

حال سالها از آن دوران که نقل، سکه مبارک باد و اسکناس ده تومانی بر سر عروس و داماد می ریختند گذشته و خیلی چیز ها تغییر کرده کودکان دیروز بزرگ شده اند، عروس و دامادی که آن روز اسکناس ده تومانی مدل بادبزنی را به مهمانان می دادند امروز در میان سالی به سر میبرند و بیست سی سال از عمر ازدواجشان گذشته اما چیزی که تا امروز تغییر نکرده است و هنوز برایمان شیرین است خاطرات و یادگاری هاست. آن گیفتی که آن شب از عروس گرفتیم هنوز برایمان ارزش دارد آن ده تومانی (اسکنانس صد ریالی) که در کودکی از عروس گرفتیم امروز ارزشش از یکی قوطی کبریت هم کمتر است اما برایمان یک دنیا ارزش دارد چون این گیفت و هدیه ای است که عروس به ما داده و شیرین ترین خاطره دوران کودکی مان است.

گیفت ها خاطره میسازند.

پیشنهاد مقاله: نوستالژی عروسی های دهه هفتاد

گیفت کبوتران عاشق از دو کبوتر آزاد و دو قلب در یک لانه تشکیل شده با توجه به تم مراسمتان می توانید رنگ گل روی لانه را تغییر دهید و این موضوع را در توضیحات خرید ذکر بفرمایید.

هیچ خصوصیاتی برای این محصول ثبت نشده است

نظرات

captcha Refresh

درباره ما

فروشگاه کرونا عرضه کننده انواع اکسسوری عروس، دسته گل، تاج گل و...                                                                                                      ارتباط با ما از طریق شماره تماس   02136019264 و 09388268221

ارتباط با ما

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید