این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کرونا24 کاملا محفوظ می باشد

قوانین سایت

قوانین سایت

تعاریف و اصطلاحات

شرکت : فروشگاهاینترنتی کرونا عرضه کننده اکسسوری عروس

کاربر : فردی حقیقی یا حقوقی که اقدام به ایجاد حساب کاربری در سایت www.corona24.com  میکند و دسترسی کامل برای خرید تمامی محصولات موجودی در سایت میکند 

حساب کاربری: حسابی است که اشخاص برای استفاده از خدمات کرونا در سایت کرونا ایجاد کرده‌اند.

1-حساب کاربری

 کاربران با ثبت نام در کرونا و همچنین با هر بار خرید از کرونا می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری کرونا را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن پذیرفته‌اند. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفادۀ مستمر کاربران از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.کاربران می‌پذیرند اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سایت وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران می‌باشند.مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

2-خرید

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. کرونا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. در صورت عدم استرداد وجه از سوی شرکت پس از 48 ساعت با شماره 09388268221 تماس حاصل فرمایید.

سفارش ثبت شده در سایت بین یک تا ده روز کاری زمان برای آماده شدن و ارسال نیاز دارد لذا در زمانبندی خرید خود دقت لازم را بفرمایید.

بسته ارسالی بین 24 تا 48 ساعت زمان می برد تا تحوبل مشتری گردد.

3-پرداخت ها

پرداخت هزینۀ محصول فقط از طریق روش‌هایی که توسط کرونا مشخص می‌شود، می‌تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارتند از: پرداخت از طریق اعتبار موجود در حساب کاربری کرونا (کیف پول)، پرداخت اینترنتی (درگاه زرین پال و پی لاین) و در غیر این صورت روش پرداخت دیگری (پرداخت در محل cod) امکان ندارد. هزینه محصول و هزینه ارسال میباسیت در هنگام ثبت نهایی محصول به طور کامل تسویه گردد.

4-روش های ارسال

در هنگام ثبت سفارش میبایست روش ارسال مد نظر خودتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب روش ارسال شرکت مسئولیتی در قبال تغییر روش ندارد لذا دقت لازم را بفرمایید. تفاوت نرخ پرداختی برای هریک از روش های ارسال مصوب شرکت بوده و غیر قابل تغییر از سوی کاربر است. 

نظرات

captcha Refresh

درباره ما

فروشگاه کرونا عرضه کننده انواع اکسسوری عروس، دسته گل، تاج گل و...                                                                                                      ارتباط با ما از طریق شماره تماس   02136019264 و 09388268221

ارتباط با ما

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید